Zabawa karnawałowa – grupa VII „Słoneczka”

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w poniedziałek, 01.02 2021roku, kiedy w grupie “Słoneczka” odbył się bal pod hasłem „Bal w lesie”. Pojawiły się wilki, sowa, kotki, tygryski i inne zwierzątka, Oprócz nich nie zabrakło księżniczek, wróżek, rycerzy, Harry Potera,  Spider-Mana, Batmana i wiele, wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu wmiłej atmosferze. Miłym akcentem był też słodki poczęstunek. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Relacja : Alicja Kłodzińska