Publiczne Przedszkole Nr 4 w Pile

Ubezpieczenie dzieci

UBEZPIECZENIE NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Drodzy Rodzice
Biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiczną przygotowaliśmy dla Państwa w tym roku rozwiązanie, które ułatwi Państwu wpłacenie składki za ubezpieczenia. Uruchomiliśmy dla każdej placówki indywidualne konto bankowe (jedno dla wszystkich wariantów funkcjonującej w placówce), na które będą mogli Państwo dokonywać płatności.
Podczas dokonywania wpłat na konto prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi,
by w tytule przelewu znalazło się imię i nazwisko zgłaszanego dziecka oraz grupy.

W przypadku opłacenia składki jednym przelewem za większą ilość dzieci (rodzeństwo uczęszczające do tej samej placówki) prosimy o wpisane w tytule dane wszystkich dzieci.

W załączeniu przesyłamy komplet materiałów informacyjnych dotyczących grupowego ubezpieczenia NNW.

1.Zakres i opis ubezpieczenia
W pliku przedstawiliśmy funkcjonujące w Państwa placówce warianty ubezpieczenia, wysokość świadczeń i składkę w poszczególnych wariantach oraz podstawowe zasady wypłaty poszczególnych świadczeń
2.Zgłaszanie roszczeń
W pliku przedstawiliśmy możliwe formy zgłaszania roszczeń z tytułu funkcjonujących umów ubezpieczenia, niezbędne kontakty do Ubezpieczyciela i naszej Kancelarii
3.Zasady opłaty składki
W pliku przedstawiliśmy zasady opłaty składki w tym roku – nowa formuła bezpośredniej wpłaty na konto.
4.Ogólne warunki ubezpieczeń.
5.Informację dotycząc przetwarzania danych przez Ubezpieczyciela.

Kancelaria Brokerska Andrzej Wiliński

Zakres i opis ubezpieczenia

Zgłaszanie roszczeń

Zasady opłaty składki