POŻEGNANIE MRÓWEK Z PRZEDSZKOLEM

W dniu 15 czerwca w godzinach porannych w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie naszych kochanych sześciolatków z młodszymi kolegami oraz zaproszonymi gośćmi.  Z tej okazji starszaki przygotowały wiersze, śpiewy i tańce pod kierunkiem swoich pań. Wszystko pięknie się udało, było trochę śmiechu, trochę łez wzruszenia, jednak wszystkiego z umiarem. Na zakończenie uroczystości Pani dyrektor Anna Wysoczarska  podziękowała dzieciom, wychowawcom za cały rok owocnej pracy oraz złożyła życzenia z okazji zbliżających się wakacji. Wręczyła dzieciom upominki – książki. Uroczystość została uwieńczona wspólnym zdjęciem. O 16 w Kalinie odbyło się kolejne spotkanie. Dzieci zaprezentowały się przed swoimi rodzicami, babciami, dziadkami i rodzeństwem. Po części artystycznej pani Dyrektor Justyna Pamin pogratulowała dzieciom i wychowawcom pięknego i radosnego występu.  Wręczyła absolwentom dyplomy ukończenia przedszkola. Uroczystość została zakończona wspólnym tańcem z rodzicami oraz grillem.

Relacja: Katarzyna Dąbrowska