OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY “PRZEMOCY NIE! POMOCY TAK!”

ROZSTRZYGNIĘCIE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

PRZEMOCY – NIE! POMOCY – TAK!

18 maja 2023 r. odbyło się rozstrzygniecie ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci 5 i 6 – letnich p.t. „Przemocy – NIE! Pomocy – TAK!”.            W tegorocznej edycji wzięło udział czternaście placówek z całej Polski. Dziękujemy dzieciom i ich opiekunom za trud i zaangażowanie w tworzeniu dzieła o niełatwej, ale jakże aktualnej tematyce. Profilaktyka przeciwdziałania przemocy, towarzyszy naszym wychowankom od najmłodszych lat, a uwrażliwienie przedszkolaków na krzywdę wobec innych jest jednym z priorytetów dzisiejszego wychowania.

Nad wyłonieniem nagrodzonych prac czuwało jury w składzie: pani Justyna Pamin – Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 4 w Pile, pani Aleksandra Dziaczyńska – przedstawicielka Rady Rodziców działającej przy naszym przedszkolu oraz pani Katarzyna Wiśniewska – pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Po wysłuchaniu koncertu w wykonaniu dzieci z naszej placówki przystąpiono do ogłoszenia zwycięzców i wręczenia upominków za najciekawsze prace.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

I miejsce:   Daria Chrobak z Orzechówki (lat 5)

II miejsce:   Michalina Lupa z Piły (lat 6)

III miejsce:   Igor  Spychalski z Dobrzycy (lat 5)

Nadesłane prace wzbogacą wystawę zorganizowaną przez MOPS w Pile.

Gratulujemy! Wszystkie dzieci  otrzymują dyplom uczestnictwa, a wyróżnieni atrakcyjne nagrody, które wkrótce roześlemy pocztą.