NABÓR DO PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Drodzy Rodzice

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

Kontynuacja edukacji przedszkolnej w dotychczasowym przedszkolu, odbywa się na podstawie deklaracji Rodziców o zamiarze kontynuowaniu edukacji przedszkolnej dziecka w danej jednostce.
Deklarację należy złożyć w terminie 26.02 – 05.03.2024 r. – arkusz deklaracji dostępny będzie w późniejszym terminie.

Rodziców, którzy chcą po raz pierwszy zapisać swoje dziecko do publicznego przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej w Pile informujemy, że zapisy odbywać się będą za pomocą systemu elektronicznego www.nabor.pcss.pl/pila w panelu PRZEDSZKOLE – dostęp uruchomiony zostanie w dniu 11.03.2024 r.

ZASADY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO

REKRUTACJA PP24_25