MRÓWKI W URZĘDZIE MIASTA

Mrówki ze swoimi paniami odwiedziły pilski ratusz. Dzieci spotkały się z Prezydentem Piły Piotrem Głowskim. Podczas wizyty dzieci dowiedziały się o pracy pana Prezydenta. Miały możliwość zadawania pytań. Przedszkolacy  zaśpiewały hymn swojego przedszkola. Na koniec usiadły w fotelu  włodarza miasta pozując do indywidualnych zdjęć. Grupa podziękowała  za mile spotkanie i rozmowę wręczając prezydentowi obrazek – wiosennych kwiatów w wazonie.

Dzieci obejrzały plany różnych dzielnic Piły w Miejskiej Pracowni Urbanistycznej.  Panie Beata Leciejewska i Wiktoria Łapacz opowiedziały Mrówkom na czym polega „projektowanie miasta”. Na koniec obejrzały Kancelarię Główną , w której kancelarzyści opowiedzieli o swojej pracy. Nad całością czuwała mama Maksa – pani Anna Wójcik – Jurczak , której serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie.

Relacja: Katarzyna Dąbrowska