MRÓWKI I BIEDRONKI WITAJĄ LATO

Dnia 22 czerwca dzieci z grupy Mrówek i Biedronek spotykały się po raz ostatni podczas realizacji projektu edukacyjnego “4 Pory Roku”. Projekt był prowadzony w tych grupach od 2019 r. , od kiedy dzieci rozpoczęły edukację w naszym przedszkolu. Corocznie razem witaliśmy jesień, zimę, wiosnę i lato… teraz nadszedł czas pożegnania. Mamy nadzieję, że dzieci będą miło wspominały te nasze wspólne działania i przygody.

Ostatnia relacja: Powitanie Lata. Było wszystko….zagadki słuchowe, wspólne tańce, zawody sportowe i to na co dzieci czekały z niecierpliwością, bomby wodne. Dzieciaki bawiły się świetnie, my jako prowadzące również, bo przecież w każdym z nas jest jest dziecko. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspólne lata spędzone z “4 porami roku” i życzymy wszystkiego co najlepsze na nowym etapie edukacyjnym.