SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

„Bajka moja ulubiona na plakacie przedstawiona”

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 4 w Pile

Praca powinna przedstawiać postać lub scenę z literatury dziecięcej.

Technika: dowolna Format prac: A3

Podczas oceny jury zwróci szczególną uwagę na samodzielność wykonania pracy, wartość artystyczną, zgodność pracy z tematyka konkursu, oryginalność, staranność wykonania oraz wykorzystanie ciekawych technik plastycznych.

Dla zwycięskich prac za I, II, III miejsce przewidziane są nagrody rzeczowe z podziałem na grupy wiekowe: 3-4 latki oraz 5-6 latki

Prace konkursowe należy dostarczyć do 14.11.2022r. do wychowawców grupy

Każda praca powinna być oznaczona metryczką napisaną DRUKOWANYMI LITERAMI (CZYTELNIE) oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych(do pobrania poniżej)

METRYCZKA, KLAUZULA