Dzień Babci I Dziadka w grupie Wiewiórek

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym co dobre. Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są ważnymi osobami w jego życiu. Z tej właśnie okazji w dniu 24 stycznia w grupie Wiewiórki odbyła sie wyjątkowa uroczystość, na która dzieci zaprosiły swoich kochanych dziadków. Maluszki przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki. Dziadkowie otrzymali również samodzielnie wykonane upominki, które dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom. W taki właśnie sposób wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność dla bliskich im osób.

Najdroższym Babciom i kochanym Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i samych pięknych chwil.

Relacja: Dorota Jurgiel