DYŻUR WAKACYJNY

Organizacja przyjmowania dzieci w lipcu i sierpniu 2024 r. do Publicznego Przedszkola nr 4 w Pile i innych publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Piła.

1. W dniach 6- 15 maja 2024 r. możecie Państwo składać deklaracje lub „druki wakacyjne” na lipiec i sierpień 2024 r.
  2. Publiczne Przedszkole nr 4 w Pile dyżuruje od 03.07. do 31.07. 2024 r.
  3. Rodzice dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola nr 4 w Pile w roku szkolnym 2023/2024 składają tylko deklarację. Złożenie deklaracji jest równoznaczne z kontynuowaniem przez dzieci edukacji w LIPCU 2024 r.
  4. Jeżeli chcecie, aby Państwa dziecko uczęszczało w SIERPNIU 2024 do publicznego przedszkola pełniącego dyżur należy:
  • pobrać w naszym przedszkolu opieczętowany „druk wakacyjny” (do pobrania u nauczycieli w grupach);
  • wypełnić i złożyć osobiście „druk wakacyjny” w przedszkolu I wyboru.
  1. Na wolne miejsca w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci z rocznika 2017- 2020 obecnie uczęszczające do pilskich publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Piła.
  2. W drugiej kolejności na wolne miejsca przyjmowane są dzieci rozpoczynające edukację przedszkolną od 1 września 2024 r., spoza gminy, z niepublicznych przedszkoli i inne;
  3. Lista dzieci, które uczęszczać będą w LIPCU do Publicznego Przedszkola nr 4 w Pile zostanie opublikowana 24 maja 2024 r. w holu przedszkola.

deklaracja- wzór I

druk wakacyjny