CZERWIEC U MRÓWEK

Oj, działo się działo. To miesiąc zakończenia roku, ale my powspominajmy co się wydarzyło. Dzieci odwiedziła pani Ala, przedstawicielka Uniwersytetu Trzeciego Wieku, która przeczytała dzieciom bajkę o Szewczyku. Odbyło się spotkanie z panią leśnik, dzieci dowiedziały się o zwyczajach zwierząt na wiosnę, układały puzzle. Wspólnie z grupą VII brały udział  w doświadczeniach na podwórku przedszkolnym. Tata Rozalki przyszedł z nietypowym zwierzątkiem. Dzieci  poznały pupila koleżanki – szczurka Lunę. Mama Maksa opowiedziała o swojej pracy, a na koniec wręczyła dzieciom drobne niespodzianki. Odwiedziły też dzieci budynek Państwowej Straży Pożarnej, to tata Rozalki zaprosił przedszkolaków na wycieczkę. Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc w organizowaniu niespodzianek dla wychowanków.

Relacja: Katarzyna Dąbrowska