II MIEJSCE DLA HUBERTA Z “BIEDRONEK” W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Wychowanek naszego przedszkola – Hubert z grupy „BIEDRONKI” wziął udział
w ogólnopolskim konkursie plastycznym.

Organizatorem konkursu był Departament Edukacji i Nauki, a koordynatorem tegorocznej edycji  Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu. Tegoroczna edycja dotyczyła działalności Polaków w Rumunii: „Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej”.

Celem Konkursu było wzbudzenie zainteresowania wśród uczniów historią sławnych Polaków w świecie oraz historią, geografią i kulturą kraju, określonego w temacie na dany rok. Rysunek w formacie A4 mógł zostać wykonany dowolną techniką plastyczną.

Adresatami konkursu były dzieci i młodzież z wielkopolskich przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpiło w trakcie trwania XXVI Targów Edukacyjnych. Hubert w kategorii przedszkolnej zdobył II miejsce. Pod kierunkiem wychowawczyni p. Klaudii Chmiel wykonał pracę ukazującą „Generała Leonarda Moczulskiego”.

Brawo Hubert!!! Duma nas rozpiera!