TAKI BYŁ ŚWIAT! MODA I TECHNIKA Z 90-TYCH LAT!

PRZEDSZKOLNY  KONKURS FOTOGRAFICZNY

“Taki był świat! Moda i technika z 90 – tych lat”.

Punktem wyjścia konkursu fotograficznego “Taki był świat! Moda i technika z 90 – tych lat”oraz inspiracją dla jego uczestników były  zdjęcia ilustrujące modę i technikę lat 90-tych.Uczestnicy konkursu bez problemu z dużym zaangażowaniem i z jeszcze większym humorem:) odnaleźli się  na dawnej fotografii. Wszystkim udało się uchwycić ducha przeszłości na współczesnej fotografii wykorzystując rekwizyty i stroje z minionej epoki. Główne nagrody w konkursie zdobyli:

I miejsce: Zuzanna M. z grupy I

Nagrodę w postaci sesji fotograficznej, ufundowała Pani Anna Żupańska

II miejsce: Barbara B. z grupy VII

III miejsce: Liliana K. z grupy VII

Za drugie miejsce nagrodę w postaci albumu fotograficznego ufundowała Pani Anna Grzeszczak „W deskę pakowane”, natomiast za trzecie – cudnego, ręcznie robionego osiołka – byAga.

Specjalnie dla wszystkich uczestników konkursu ,,Chleb jak dawniej spod lady”, ufundowała piekarnia Jan z Piły, która  oferuje (dla tych którzy jeszcze nie wiedzą!) pieczywo wypiekane w starym piecu chlebowym na kamieniu – jedynym takim piecu w Pile!.

Wszystkie wypieki  na naturalnym zakwasie i bez konserwantów!! – JAK DAWNIEJ

Uczestnikom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę a wszystkich zapraszamy do fotorelacji.

Organizatorzy: A.Cieślik, B.Walas, A. Bethke, A.Szumna