STRAŻ POŻARNA W PRZEDSZKOLU

W ubiegły piątek w naszym przedszkolu mieliśmy niezwykłych gości: Przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabównie. Wizytę zorganizował tata naszego wychowanka, Pan Piotr Ptak.  Wizyta strażaków wzbudziła ogromne zainteresowanie wszystkich dzieci. Jednak największym powodzeniem cieszył się wóz strażacki, którym przyjechali strażacy. Każdy  z bliska miał możliwość poznać wyposażenie, jakim dysponują podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały cały wóz, a każdy chętny przedszkolak choć przez chwilę mógł poczuć się jak prawdziwy strażak,  kiedy gasił wężem strażackim wyimaginowany pożar.

Bardzo dziękujemy panu Piotrowi za tak wspaniałe doświadczenia dla naszych dzieci.