Publiczne Przedszkole Nr 4 w Pile

“SÓWKI” PRZED WAKACJAMI

 

Wakacje tuż, tuż…odpoczynek, wyjazdy i zabawa – to wszystko przed nami 🙂 lecz zanim nadejdzie ten beztroski czas, powspominajmy
o tym, co działo się u “SÓWEK”

 

„Kolorowe pory roku” – dzieci miały możliwość uczestniczenia w zajęciach
z wykorzystaniem elementów pedagogiki M. Montessori. Zajęcia miały na celu przybliżenie i utrwalenie wiadomości na temat charakterystycznych cech pór roku. Do realizacji zajęć wykorzystano koło pór roku

 

Warsztaty mydlarskie – dzięki Pani Kamili z Junior&Senior nasza sala wypełniła się pięknymi zapachami. Dzieci miały okazję poznać wszystkie etapy powstawania mydła oraz samodzielnie przygotować i ozdobić mydełka dla swoich mam

 

„Morska plaża” i „akwarium” w sali? – u nas wszystko jest możliwe. Podczas realizacji tematu „Życie w morzu i oceanie” powstał morski kącik do zabaw sensorycznych. Dzieciom bardzo spodobała się zabawa morskimi zwierzątkami na piaszczystej plaży i wśród żelowych kuleczek

 

Szkółka Maluszka “Amadeus” –  odbyły się ostatnie już w tym roku szkolnym zajęcia w szkółce muzycznej. Jak zawsze było miło, ciekawie
i bardzo muzycznie

 

„Mój TECHNIKOLUDEK” – dzieci wraz ze swoimi rodzicami w ramach podsumowania ogólnopolskiego projektu „TECHNIKOLUDEK czyli przedszkolak w świecie technologii”, wykonały swoje własne Technikoludki. Wszystkie są pomysłowe i piękne. Jesteśmy bardzo dumne ze swoich zdolnych wychowanków (rodziców też 😊).

 

„Dzień taty” – dzieci przygotowały niespodzianki dla tatusiów z okazji Ich święta. Upiekły pyszne babeczki, zaprezentowały mini koncert online oraz wyraziły swoje uczucia do tatusiów za pomocą pamiątkowych zdjęć

Skip to content