Publiczne Przedszkole Nr 4 w Pile

Rozświetlamy Jesień – Darmowe oświetlenie dla rowerzystów – Bezpieczna Piła

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w akcji „Rozświetlamy Jesień”, która ma na celu propagowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym i promowanie transportu zeroemisyjnego,

Zapraszamy wszystkich na PIKNIK ROWEROWY “Rozświetlamy jesień”, który odbędzie się 16 października (sobota) na Wyspie (okolice fontanny). Wydarzenie rozpocznie się ok. godz. 12:30. Każdy uczestnik, który przyjedzie rowerem lub innym alternatywnym środkiem komunikacji (np. hulajnogą) otrzyma darmowe oświetlenie pojazdu. Chcemy, aby zwłaszcza dzieci i młodzież byli widoczni na drogach, a co za tym idzie – bezpieczni. Na miejscu będą czekać liczne atrakcje i gadżety. Zapraszamy!

*W ramach akcji odbędzie się również RAJD ROWEROWY – START 11:00 z Placu Staszica (trasa ok. 15 km) – (udział w Pikniku nie zobowiązuje do udziału w Rajdzie) – chętnych do udziału w Rajdzie zapraszamy do zapisów http://www.rajdrowerowy.pila.pl/

Organizatorem akcji jest Miasto Piła, a partnerami: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile, Komenda Powiatowa Policji w Pile, Centrum Handlowe VIVO Piła.

Skip to content