Publiczne Przedszkole Nr 4 w Pile

ROZSTRZYGNIĘCIE MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO: “MOJE PRAWA, MOJE OBOWIĄZKI”

Drodzy uczestnicy,
chciałybyśmy serdecznie podziękować za udział w naszym konkursie, w którym wzięło udział 8 uczestników. Były to zarówno dzieci 4, 5 jak i 6 letnie.
Cieszymy się, że przedszkolaki chętnie podejmują aktywność plastyczną i biorą udział w konkursach ♥️💐
Prace zostały wystawione w holu Publicznego Przedszkola nr 4 w Pile.
21 listopada jury w składzie:
Justyna Pamin – dyrektor Publicznego Przedszkola nr 4 w Pile;
Anna Wysoczarska – wicedyrektor Publicznego Przedszkola nr 4 w Pile;
Alicja Cieślarska-Dampc – przedstawiciel Rady Rodziców;
wyłoniło trzy pierwsze miejsca:
Miejsce I: Zofia Jankowska lat 5 z Publicznego Przedszkola nr 15 w Pile. Praca została wykonana pod kierunkiem Pani Barbary Kudłaty.
Miejsce II: Zuzanna Madera lat 5 z Publicznego Przedszkola nr 15 w Pile. Praca została wykonana pod kierunkiem Pani Anny Mierzejewskiej.
Miejsce III: Laura Kruszwicka-May lat 6 z Publicznego Przedszkola nr 4 w Pile. Praca została wykonana pod okiem Pani Katarzyny Dąbrowskiej.
Wielkie gratulacje dla zwycięzców! Po odbiór nagród zapraszamy 27 listopada o godzinie 11.00 wraz z nauczycielem.
Organizatorki
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pracami, które wzięły udział w konkursie: